Wizualizacje i projekty kuchni Kraków:

Tętniąca życiem kuchnia to serce każdego domu. Zarówno ta klasyczna – oddzielna, jak i tym bardziej ta nowoczesna – połączona z salonem to pomieszczenie przepełnione energią i będące centrum domowego życia. To tutaj przygotowujemy i spożywamy posiłki, odpoczywamy po intensywnym dniu, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi we wspólnym gronie, śmiejemy się i rozmawiamy – cieszymy się swoim towarzystwem. Jakie powinno być idealne kuchenne wnętrze? Przede wszystkim tak wyjątkowe, jak Ty! W naszej pracowni In Design w Krakowie stworzymy dla Ciebie ciekawy i oryginalny projekt kuchni, pokażemy w jaki sposób ustawić meble kuchenne, a dodatkowo zadbamy o to, aby była ona w pełni funkcjonalna oraz spójna z energią Twojego domu i nie zatraciła swojego indywidualnego charakteru.

Jedynym ogranicznikiem w aranżacji wnętrz jest Twoja własna wyobraźnia – kuchnia to pomieszczenie, w którym sprawdzą się zarówno klasyczne, jak i niestandardowe rozwiązania. W studiu In Design w Krakowie przygotujemy dla Ciebie profesjonalne wizualizacje i pomożemy Ci wybrać optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb projekt.

Profesjonalne wizualizacje kuchni z salonem – kuchnie na wymiar Kraków

Kompleksowa przestrzeń dzienna, będąca połączeniem salonu z aneksem, wraz z odpowiednim dopasowaniem mebli kuchennych, to jeden z najnowszych trendów w nowoczesnym projektowaniu mieszkań i domów, który doskonale sprawdzi się zarówno na mniejszym, jak i na większym metrażu. To chętnie wybierane rozwiązanie świetnie współgra nie tylko ze stylem rustykalnym i prowansalskim. Tego typu projekty ciekawie prezentują się także w aranżacjach inspirowanych skandynawskim minimalizmem, nowoczesnym klimatem industrialnym, jak również we współczesnych interpretacjach glamour. Rezygnacja z podziału pomieszczeń na rzecz przestronnego, wspólnego wnętrza wprowadza lekkość i dynamikę oraz stwarza wiele możliwości aranżacyjnych.

W pracowni In Design w Krakowie proponujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania, dlatego wykonywanym przez nas projektom zawsze towarzyszą profesjonalne wizualizacje 3D kuchni z salonem – prezentują różne możliwości i pozwalają dopracować najdrobniejsze szczegóły oraz stworzyć dla Ciebie niepowtarzalną, spersonalizowaną, w pełni funkcjonalną aranżację, nieważne czy preferujesz kuchnie klasyczne czy może bardziej kreatywne kuchnie nowoczesne.

Kuchnia mieszkania z antresolą, Modlnica

Kuchnia domu jednorodzinnego

Kuchnia 14 m2, Nowa Huta Kraków

Projekt kuchni w domu jednorodzinnym, Mogilany

projekty kuchni Kraków

Kuchnia z wyspą

wizualizacje kuchni Kraków

Projekt kuchni, Wola Justowska, Kraków

wizualizacje kuchni z salonem

Kuchnia, Niepiłomice

Kuchnia, Więckowice pod Krakowem

Mała kuchnia w szarościach, ul.Opolska, Kraków

Kuchnia, Prądnik Biały

Kuchnia, Stanisław Górny

Kuchnia, Wieliczka

Kuchnia w stylu belgijskim

Skandynawska kuchnia oraz salon, Wadowice

Wizualizacja i realizacja kuchni, Kraków

Kuchnia Barwałd

Aneks kuchenny w kamienicy na krakowskim Salwatorze

Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem, 9 m2

Minimalistyczna kuchnia, Katowice

Kuchnia, ul.Łużycka Kraków

Kuchnia 9 m2, Hamburg