Projekty mieszkań – Kraków

Twój dom to więcej niż cztery ściany – przemyślany projekt to klucz do udanego i harmonijnego życia jego mieszkańców. Pracownia projektowa In Design w Krakowie powstała z pasji do aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Czym jest dla nas projektowanie wnętrz? To zdolność dostrzegania w każdym mieszkaniu ukrytego piękna i wielkiego potencjału. To ciekawość, otwarty umysł oraz uciekanie się do nieoczywistych rozwiązań. To dbałość o detale i sztuka łączenia na pozór niepasujących do siebie elementów w spójną, całkowicie przemyślaną kompozycyjnie całość. Przygotowując nasze realizacje, wykorzystujemy wszystkie te umiejętności.

Specjalnością studia In Design w Krakowie są projekty mieszkań. Tworzymy aranżacje nowoczesnych, harmonijnych i funkcjonalnych wnętrz o wysokich walorach estetycznych – od kompleksowego projektowania domów, przez doradztwo w zakresie aranżacji i dekoracji przestrzeni, po profesjonalny lifting wybranych pomieszczeń: kuchni, salonu czy łazienki. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, a każde zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych – Kraków

Minimalistycznie i nowocześnie, klimatycznie i nastrojowo, a może artystycznie i oryginalnie? Zajmujemy się aranżacją i wykonywaniem projektów wnętrz mieszkalnych nie tylko w Krakowie i okolicach, lecz także w mieszkaniach i domach zlokalizowanych poza regionem. Współpracujemy z profesjonalną ekipą remontowo-budowlaną oraz stolarzem. Wszystko to sprawia, że ostateczne efekty naszych realizacji są tak zachwycające.

Jako projektant wnętrz, jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Uważnie słuchamy, wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań i tworzymy spersonalizowany, szyty na miarę projekt mieszkania oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji. W ramach naszych usług:

  • doradzamy w zakresie układu funkcjonalnego pomieszczeń,
  • dobieramy odpowiednią paletę kolorystyczną,
  • wykonujemy profesjonalne fotorealistyczne wizualizacje 3d,
  • sporządzamy kosztorysy i dokumentację techniczną,
  • czuwamy nad prawidłowym przebiegiem realizacji.

Aranżacje wnętrz – Kraków

Powierz nam przygotowanie projektu mieszkania, zaaranżuj swoją własną przestrzeń w zgodzie z własnymi upodobaniami i czuj się jak u siebie! Możesz postawić na szlachetne drewno lub wręcz przeciwnie – na nowoczesne szklane powierzchnie. Wybierz dla siebie prostotę i minimalizm bądź bogatszy w formie i dodatkach wystrój w stylu eklektycznym lub retro.

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i wizje klientów. Jednocześnie staramy się dzielić z nimi swoimi doświadczeniami i wypracowanymi przez lata rozwiązaniami architektonicznymi i wnętrzarskimi, aby uczynić aranżowane pomieszczenia nie tylko efektownymi, ale również funkcjonalnymi. W pracowni In Design w Krakowie inspirujemy i pomagamy stworzyć wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wnętrza! Wszystkie detale naszych projektów mieszkań dopasowujemy do potrzeb klientów, tak aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom.

projektowanie wnętrz mieszkalnych Kraków

Wizualizacje mieszkania dwupokojowego

Projekty mieszkań Kraków

Projekt domu jednorodzinnego

projekty mieszkań

Projekt mieszkania pod wynajem, 48 m2 w Kołobrzegu

Ciekawy projekt mieszkania

Mieszkanie pokazowe, Wieliczka

Projekt mieszkania

Apartament na wynajem, Rynek Główny Kraków

Projekt wnętrza

Mieszkanie 56 m – ul.Białoruska – Kraków

Projekt kuchni

Mieszkanie 48m2 Czyżyny-Kraków

Ładne mieszkanie

Mieszkanie Borek Fałęcki

projektowanie wnętrz mieszkalnych kraków,  projekt kuchni kraków, projekt łazienki kraków, wizualizacje kuchni kraków, wizualizacje łazienek kraków

Minimalistyczna kawalerka ul.Telimeny, Kraków

projektowanie wnętrz mieszkalnych kraków,  projekt kuchni kraków, projekt łazienki kraków, wizualizacje kuchni kraków, wizualizacje łazienek kraków

Dwupokojowe mieszkanie na Podgórzu w Krakowie

Mieszkanie w kolorze białym

Mieszkanie w Stylu Skandynawskim

Łóżko w ładnym pokoju

Mieszkanie Andrychów

projektowanie kuchni kraków, projektowanie łazienki kraków

Kawalerka Podgórze Duchackie Kraków

Projekt wnętrza mieszkania

Nowoczesne przytulne mieszkanie dla młodego małżeństwa w krakowskich Czyżynach, 50 m2

Dom z zewnątrz

Projekt renowacji klatki schodowej, Wadowice

Eleganckie łóżko

Apartament na wynajem przy Rynku Głównym – zdjęcia @katarzyna.ladny

Kompleksowe projekty mieszkań

Aranżacja wnętrz jest sztuką polegającą na harmonijnym łączeniu atrakcyjnego wyglądu z aspektami praktycznymi. W projektowaniu wnętrz mieszkalnych piękno formy spotyka się z wymogiem funkcjonalności. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu tworzymy projekty mieszkań  zgodne z ponadczasowymi kanonami estetycznymi, odwołujące się do światowych trendów w designie i indywidualnych preferencji inwestora. Nadajemy pomieszczeniom atrybuty użytkowe, odpowiednio konfigurując meble w układzie przestrzeni. Wykorzystujemy dostępne miejsca pod zadania związane z przechowywaniem, przygotowywaniem i spożywaniem posiłków, odpoczynkiem, czasem wolnym i obowiązkami zawodowymi. W projektach mieszkań sugerujemy rozwiązania, które pomogą optymalnie wykorzystać przestrzeń, powiększyć ją wizualnie i udekorować.

Komponujemy elementy i dobieramy dodatki aranżacji wnętrz, wprowadzając ciekawe akcenty, bez ubocznego efektu przeładowania i chaosu. Projektujemy meble pod zamówienie, oświetlenie oraz rozmieszczenie sprzętu AGD do kuchni.

Doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych zdobyliśmy, wykonując zlecenia dla klientów w Krakowie oraz innych miastach Polski. Opracowujemy projekty mieszkań w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym i klasycznym – w estetyce prowansalskiej willi, paryskiej kamienicy, czy też hiszpańskiego lub angielskiej rezydencji. Nad wszystkim czuwa doświadczony architekt wnętrz.

Obsługujemy inwestorów indywidualnych i biznesowych w sposób całkowicie kompleksowy, od etapu wizualizacji, po finalną realizację z doborem i wykonaniem konkretnych elementów wystroju.

Nowoczesny styl pomieszczeń

Pomieszczenia zaaranżowane w stylu nowoczesnym są uznawane za kwintesencję wielkomiejskiej elegancji. Ich znakiem rozpoznawczym jest prostota i czystość form. Projektowanie wnętrz mieszkalnych w tym stylu ma jednak różne odsłony i warianty. Największą dyscypliną wizualną odznacza się minimalizm. Właściwa jest dla niego rygorystyczna konsekwencja materiałów i kształtów, zredukowana paleta barw i deseni oraz szlachetność użytych tworzyw. Projekty nowoczesnych mieszkań zawierają ograniczone do minimum dekoracje. Kontrastowe akcenty są tylko punktowe i użyte z rozwagą.

Większa elastyczność i zakres kolorystyczny są właściwe dla stylu skandynawskiego i pop-art. Tu zalecane są silniejsze akcenty, gry z fakturami i formami, większa ilość dodatków ożywiających wnętrze. W pierwszym dominują naturalne materiały i ciepłe kolory, w drugim wesołe elementy ze sztucznych tworzyw oraz wyraziste barwy i wzory. Za nowoczesny uznawany jest również bogaty w dekoracje styl glamour. Nasze projekty wnętrz dopasowane sa do oczekiwań i przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami.

Nowoczesne projekty wnętrz Kraków

Projektowanie wnętrz mieszkalnych dla klientów z Krakowa i całej Polski to nasza pasja i obszar prawdziwych zainteresowanych. Przywiązujemy wagę do detali, umiejętnie kojarzymy kolory, desenie, faktury i materiały, tak by tworzyły spójną, zsynchronizowaną całość. W naszych projektach nowoczesnych mieszkań wszystkie elementy są spójne, ale jednocześnie ciekawie dobrane. Wnętrze ma przez to zarówno cechy unikatowości, jak i standardowego piękna. Dbamy, by każde odznaczało się nie tylko ładem wizualnym, ale również wyjątkową tożsamością i atmosferą.

Świadczymy usługi dla właścicieli mieszkań i domów, a także hoteli, restauracji, pubów, biur, sklepów, czy też salonów fryzjerskich i piękności oraz instytucji z Krakowa i Polski.