Projekty łazienek Kraków:

Twoja łazienka to wyjątkowe miejsce, w którym piękno spotyka się z funkcjonalnością. Szukasz pomysłu na nietuzinkową aranżację? Zapraszamy do studia In Design w Krakowie – z przyjemnością stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny i stylowy projekt.

Profesjonalny projekt łazienki – czy warto?

Niezależnie od tego, czy urządzasz swoje własne cztery kąty, czy też inwestujesz w mieszkanie pod wynajem, to właśnie łazienka stanowić będzie wizytówkę domu. Jeśli nie boisz się wyzwań, masz kreatywną naturę i wysokie poczucie estetyki, możesz sam podjąć się tego zadania. Możesz też powierzyć swoją wizję nam – doświadczonym projektantom. W pracowni In Design w Krakowie niemożliwe staje się możliwe. Jesteśmy zdania, że w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni drzemie ogromny potencjał aranżacyjny.

W In Design kochamy wyzwania! To miejsce, w którym inspirujemy, doradzamy, dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją oraz przede wszystkim wychodzimy poza schematy. Otwarty umysł i nieszablonowe podejście pozwala nam tworzyć niebanalne oraz niepowtarzalne projekty.

Wymarzona łazienka w zasięgu Twoich rąk

Ponadczasowa klasyka, nowoczesny minimalizm, a może inspirowana przeszłością aranżacja w klimacie retro? Bez względu na obraną stylistykę, projekty łazienek realizowane przez studio In Design w Krakowie łączą w sobie funkcjonalność z najwyższą jakością użytych materiałów oraz starannością wykonania.

W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań wykorzystujemy fotorealistyczne wizualizacje – to nowoczesna technologia, dzięki której możesz zobaczyć i porównać kilka aranżacji oraz wybrać dla siebie najlepszy projekt. Przemyślane rozplanowanie przestrzeni to kluczowy aspekt, decydujący o funkcjonalności pomieszczenia i późniejszej wygodzie użytkowania. Dzięki proponowanym przez naszych projektantów wnętrz nietuzinkowym aranżacjom ciasna i nieustawna łazienka pozostanie tylko przykrym wspomnieniem. Jej miejsce zajmie Twoja prywatna strefa relaksu, w której poczujesz się, jak w salonie SPA.

Łazienka przy sypialni

Łazienka, Płaszów

Łazienka, Stanisław Górny

Łazienka, dom pod Krakowem

Łazienka  Modlnica

Łazienka przy masterbedroom, Belgia

Łazienka ul.Akacjowa, Kraków

Elegancka łazienka Ruczaj, Kraków

Łazienka w domu jednorodzinnym – Wadowice

Łazienka, ul.Dobrego Pasterza, Kraków

Pastelowa Łazienka z Pralnią

Łazienka Piaski Wielkie – Kraków

Łazienka Kraków

Dom

Łazienka, ul.Reduta, Kraków

Łazienka górna domu jednorodzinnego

Łazienka dolna domu jednorodzinnego

Projekt salonu kąpielowego