Projekty łazienek Kraków:

Twoja łazienka to wyjątkowe miejsce, w którym piękno spotyka się z funkcjonalnością. Szukasz pomysłu na nietuzinkową aranżację? Zapraszamy do studia In Design w Krakowie – z przyjemnością stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny i stylowy projekt.

Profesjonalny projekt łazienki – czy warto?

Niezależnie od tego, czy urządzasz swoje własne cztery kąty, czy też inwestujesz w mieszkanie pod wynajem, to właśnie łazienka stanowić będzie wizytówkę domu. Jeśli nie boisz się wyzwań, masz kreatywną naturę i wysokie poczucie estetyki, możesz sam podjąć się tego zadania. Możesz też powierzyć swoją wizję nam – doświadczonym projektantom. W pracowni In Design w Krakowie niemożliwe staje się możliwe. Jesteśmy zdania, że w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni drzemie ogromny potencjał aranżacyjny.

W In Design kochamy wyzwania! To miejsce, w którym inspirujemy, doradzamy, dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją oraz przede wszystkim wychodzimy poza schematy. Otwarty umysł i nieszablonowe podejście pozwala nam tworzyć niebanalne oraz niepowtarzalne projekty.

Wymarzona łazienka w zasięgu Twoich rąk

Ponadczasowa klasyka, nowoczesny minimalizm, a może inspirowana przeszłością aranżacja w klimacie retro? Bez względu na obraną stylistykę, projekty łazienek realizowane przez studio In Design w Krakowie łączą w sobie funkcjonalność z najwyższą jakością użytych materiałów oraz starannością wykonania.

W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań wykorzystujemy fotorealistyczne wizualizacje – to nowoczesna technologia, dzięki której możesz zobaczyć i porównać kilka aranżacji oraz wybrać dla siebie najlepszy projekt. Przemyślane rozplanowanie przestrzeni to kluczowy aspekt, decydujący o funkcjonalności pomieszczenia i późniejszej wygodzie użytkowania. Dzięki proponowanym przez naszych projektantów wnętrz nietuzinkowym aranżacjom ciasna i nieustawna łazienka pozostanie tylko przykrym wspomnieniem. Jej miejsce zajmie Twoja prywatna strefa relaksu, w której poczujesz się, jak w salonie SPA.

Łazienka przy sypialni

Łazienka, Płaszów

Łazienka, Stanisław Górny

Łazienka, dom pod Krakowem

Łazienka  Modlnica

Łazienka przy masterbedroom, Belgia

Projekt łazienki kraków

Łazienka ul.Akacjowa, Kraków

Elegancka łazienka Ruczaj, Kraków

Łazienka w domu jednorodzinnym – Wadowice

Łazienka, ul.Dobrego Pasterza, Kraków

Pastelowa Łazienka z Pralnią

Łazienka Piaski Wielkie – Kraków

Łazienka Kraków

Dom

Łazienka, ul.Reduta, Kraków

Łazienka górna domu jednorodzinnego

Łazienka dolna domu jednorodzinnego

Projekt salonu kąpielowego

Mała łazienka z oknem

Łazienka, Więckowice pod Krakowem