Projekty mieszkań Kraków

Twój dom to więcej niż cztery ściany – to klucz do udanego i harmonijnego życia. Pracownia projektowa In Design w Krakowie powstała z pasji do aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Czym jest dla nas projektowanie wnętrz? To umiejętność dostrzegania w każdym mieszkaniu ukrytego piękna i wielkiego potencjału. To ciekawość, otwarty umysł oraz uciekanie się do nieoczywistych rozwiązań. To dbałość o detale i sztuka łączenia na pozór niepasujących do siebie elementów w spójną, całkowicie przemyślaną kompozycyjnie całość.

Studio In Design w Krakowie specjalizuje się w aranżacji nowoczesnych, harmonijnych i funkcjonalnych wnętrz o wysokich walorach estetycznych – od kompleksowego projektowania mieszkań i domów, przez doradztwo w zakresie aranżacji i dekoracji przestrzeni, po profesjonalny lifting wybranych pomieszczeń: kuchni, salonu czy łazienki.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Kraków

Minimalistycznie i nowocześnie, klimatycznie i nastrojowo, a może artystycznie i oryginalnie? Zajmujemy się aranżacją i wykonywaniem projektowania wnętrz mieszkalnych nie tylko w Krakowie i okolicach, lecz także poza regionem. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, dekoratorami przestrzeni i artystami, a także z profesjonalną ekipą remontowo-budowlaną oraz stolarzem.

Jako projektant wnętrz, jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Uważnie słuchamy, wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań i tworzymy spersonalizowany, szyty na miarę projekt oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji:

  • doradzamy w zakresie układu funkcjonalnego pomieszczeń,
  • dobieramy odpowiednią paletę kolorystyczną,
  • wykonujemy profesjonalne fotorealistyczne wizualizacje 3d,
  • sporządzamy kosztorysy i dokumentację techniczną,
  • czuwamy nad prawidłowym przebiegiem realizacji.

Zaprojektuj swoją własną przestrzeń i czuj się jak u siebie! Możesz postawić na szlachetne drewno lub wręcz przeciwnie – na nowoczesne szklane powierzchnie. Wybierz dla siebie prostotę i minimalizm bądź bogatszy w formie i dodatkach wystrój w stylu eklektycznym lub retro. W pracowni In Design w Krakowie inspirujemy i pomagamy stworzyć wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wnętrza!

Wizualizacje mieszkania dwupokojowego

Projekt domu jednorodzinnego

Projekt mieszkania pod wynajem, 48 m2 w Kołobrzegu

Mieszkanie pokazowe, Wieliczka

Apartament na wynajem, Rynek Główny Kraków

Mieszkanie 56 m – ul.Białoruska – Kraków

Mieszkanie 48m2 Czyżyny-Kraków

Mieszkanie Borek Fałęcki

Minimalistyczna kawalerka ul.Telimeny, Kraków

Dwupokojowe mieszkanie na Podgórzu w Krakowie

Mieszkanie w Stylu Skandynawskim

Mieszkanie Andrychów

Kawalerka Podgórze Duchackie Kraków

Nowoczesne przytulne mieszkanie dla młodego małżeństwa w krakowskich Czyżynach, 50 m2

Projekt renowacji klatki schodowej, Wadowice

Apartament na wynajem przy Rynku Głównym – zdjęcia @katarzyna.ladny