Projekty mieszkań Kraków

Twój dom to więcej niż cztery ściany – to klucz do udanego i harmonijnego życia. Pracownia projektowa In Design w Krakowie powstała z pasji do aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Czym jest dla nas projektowanie wnętrz? To umiejętność dostrzegania w każdym mieszkaniu ukrytego piękna i wielkiego potencjału. To ciekawość, otwarty umysł oraz uciekanie się do nieoczywistych rozwiązań. To dbałość o detale i sztuka łączenia na pozór niepasujących do siebie elementów w spójną, całkowicie przemyślaną kompozycyjnie całość.

Studio In Design w Krakowie specjalizuje się w aranżacji nowoczesnych, harmonijnych i funkcjonalnych wnętrz o wysokich walorach estetycznych – od kompleksowego projektowania mieszkań i domów, przez doradztwo w zakresie aranżacji i dekoracji przestrzeni, po profesjonalny lifting wybranych pomieszczeń: kuchni, salonu czy łazienki.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Kraków

Minimalistycznie i nowocześnie, klimatycznie i nastrojowo, a może artystycznie i oryginalnie? Zajmujemy się aranżacją i wykonywaniem projektowania wnętrz mieszkalnych nie tylko w Krakowie i okolicach, lecz także poza regionem. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, dekoratorami przestrzeni i artystami, a także z profesjonalną ekipą remontowo-budowlaną oraz stolarzem.

Jako projektant wnętrz, jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Uważnie słuchamy, wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań i tworzymy spersonalizowany, szyty na miarę projekt oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji:

  • doradzamy w zakresie układu funkcjonalnego pomieszczeń,
  • dobieramy odpowiednią paletę kolorystyczną,
  • wykonujemy profesjonalne fotorealistyczne wizualizacje 3d,
  • sporządzamy kosztorysy i dokumentację techniczną,
  • czuwamy nad prawidłowym przebiegiem realizacji.

Aranżacje wnętrz Kraków

Zaprojektuj swoją własną przestrzeń i czuj się jak u siebie! Możesz postawić na szlachetne drewno lub wręcz przeciwnie – na nowoczesne szklane powierzchnie. Wybierz dla siebie prostotę i minimalizm bądź bogatszy w formie i dodatkach wystrój w stylu eklektycznym lub retro. W pracowni In Design w Krakowie inspirujemy i pomagamy stworzyć wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wnętrza! Nasze projekty wnętrz dopasowujemy do potrzeb klientów, tak aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom.

Wizualizacje mieszkania dwupokojowego

Projekt domu jednorodzinnego

Projekt mieszkania pod wynajem, 48 m2 w Kołobrzegu

Mieszkanie pokazowe, Wieliczka

Apartament na wynajem, Rynek Główny Kraków

Mieszkanie 56 m – ul.Białoruska – Kraków

Mieszkanie 48m2 Czyżyny-Kraków

Mieszkanie Borek Fałęcki

Minimalistyczna kawalerka ul.Telimeny, Kraków

Dwupokojowe mieszkanie na Podgórzu w Krakowie

Mieszkanie w Stylu Skandynawskim

Mieszkanie Andrychów

Kawalerka Podgórze Duchackie Kraków

Nowoczesne przytulne mieszkanie dla młodego małżeństwa w krakowskich Czyżynach, 50 m2

Projekt renowacji klatki schodowej, Wadowice

Apartament na wynajem przy Rynku Głównym – zdjęcia @katarzyna.ladny

Kompleksowe projekty mieszkań

Aranżacja wnętrz jest sztuką polegającą na harmonijnym łączeniu atrakcyjnego wyglądu z aspektami praktycznymi. W projektowaniu wnętrz mieszkalnych piękno formy spotyka się z wymogiem funkcjonalności. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu tworzymy projekty mieszkań  zgodne z ponadczasowymi kanonami estetycznymi, odwołujące się do światowych trendów w designie i indywidualnych preferencji inwestora. Nadajemy pomieszczeniom atrybuty użytkowe, odpowiednio konfigurując meble w układzie przestrzeni. Wykorzystujemy dostępne miejsca pod zadania związane z przechowywaniem, przygotowywaniem i spożywaniem posiłków, odpoczynkiem, czasem wolnym i obowiązkami zawodowymi. W projektach mieszkań sugerujemy rozwiązania, które pomogą optymalnie wykorzystać przestrzeń, powiększyć ją wizualnie i udekorować.

Komponujemy elementy i dobieramy dodatki aranżacji wnętrz, wprowadzając ciekawe akcenty, bez ubocznego efektu przeładowania i chaosu. Projektujemy meble pod zamówienie, oświetlenie oraz rozmieszczenie sprzętu AGD do kuchni.

Doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych zdobyliśmy, wykonując zlecenia dla klientów w Krakowie oraz innych miastach Polski. Opracowujemy projekty mieszkań w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym i klasycznym – w estetyce prowansalskiej willi, paryskiej kamienicy, czy też hiszpańskiego lub angielskiej rezydencji. Nad wszystkim czuwa doświadczony architekt wnętrz.

Obsługujemy inwestorów indywidualnych i biznesowych w sposób całkowicie kompleksowy, od etapu wizualizacji, po finalną realizację z doborem i wykonaniem konkretnych elementów wystroju.

Nowoczesny styl pomieszczeń

Pomieszczenia zaaranżowane w stylu nowoczesnym są uznawane za kwintesencję wielkomiejskiej elegancji. Ich znakiem rozpoznawczym jest prostota i czystość form. Projektowanie wnętrz mieszkalnych w tym stylu ma jednak różne odsłony i warianty. Największą dyscypliną wizualną odznacza się minimalizm. Właściwa jest dla niego rygorystyczna konsekwencja materiałów i kształtów, zredukowana paleta barw i deseni oraz szlachetność użytych tworzyw. Projekty nowoczesnych mieszkań zawierają ograniczone do minimum dekoracje. Kontrastowe akcenty są tylko punktowe i użyte z rozwagą.

Większa elastyczność i zakres kolorystyczny są właściwe dla stylu skandynawskiego i pop-art. Tu zalecane są silniejsze akcenty, gry z fakturami i formami, większa ilość dodatków ożywiających wnętrze. W pierwszym dominują naturalne materiały i ciepłe kolory, w drugim wesołe elementy ze sztucznych tworzyw oraz wyraziste barwy i wzory. Za nowoczesny uznawany jest również bogaty w dekoracje styl glamour. Nasze projekty wnętrz dopasowane sa do oczekiwań i przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami.

Nowoczesne projekty wnętrz Kraków

Projektowanie wnętrz mieszkalnych dla klientów z Krakowa i całej Polski to nasza pasja i obszar prawdziwych zainteresowanych. Przywiązujemy wagę do detali, umiejętnie kojarzymy kolory, desenie, faktury i materiały, tak by tworzyły spójną, zsynchronizowaną całość. W naszych projektach nowoczesnych mieszkań wszystkie elementy są spójne, ale jednocześnie ciekawie dobrane. Wnętrze ma przez to zarówno cechy unikatowości, jak i standardowego piękna. Dbamy, by każde odznaczało się nie tylko ładem wizualnym, ale również wyjątkową tożsamością i atmosferą.

Świadczymy usługi dla właścicieli mieszkań i domów, a także hoteli, restauracji, pubów, biur, sklepów, czy też salonów fryzjerskich i piękności oraz instytucji z Krakowa i Polski.