HOME STAGING KRAKÓW

W naszej ofercie uwzględniamy współpracę typu Home stagingu. Podejmujemy kooperację z firmami budowlanymi, sklepami z wyposażeniem wnętrz, artystami oraz pośrednikami. W ramach tej usługi możemy przygotować dowolną nieruchomość na sprzedaż lub pod wynajem, tak, aby prezentowała się w możliwie najkorzystniejszy sposób dla osób oglądających i zainteresowanych kupnem. Home staging może znacznie podnieść wartość domu lub mieszkania podczas sprzedaży lub wynajmu przy niewielkim nakładzie finansowym, co przyniesie więcej potencjalnych klientów do Twojego mieszkania.

Firma In-Design prowadzona przez Ines Kowalczyk działa na terenie Krakowa i okolic i oferuje także Home staging for living, czyli odświeżenie własnych czterech kątów. Jeżeli nie masz pomysłu na urządzenie pomieszczenia i nie czujesz się dobrze we własnym domu, to trafiłeś do właściwego miejsca. W określonym przez Ciebie, także niewielkim budżecie, przygotujemy wizualizację 3D i pomysł, jak odmienić Twoją przestrzeń domową, aby była funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie. Uwzględnimy potrzeby i gusta, stosując prawidłowo dobraną kolorystykę oraz praktyczne i designerskie detale. Twoje mieszkanie może wyglądać jak z telewizji lub okładek magazynów wnętrzarskich. Wcale nie potrzebujesz wiele pieniędzy, wystarczy dobry pomysł i projekt.

W zakresie Home staging oferujemy:

  • przeprowadzenie konsultacji, po której stworzymy pisemną relację z propozycją zmian, w celu optymalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub pod wynajem;
  • wskazanie mocnych i słabych stron w istniejącej aranżacji;
  • przygotowanie projektu w określonym budżecie wraz ze wskazaniem zakresu prac – istnieje możliwość przygotowania kilku wersji metamorfozy wraz z wizualizacją wnętrz 3D;
  • możliwość podjęcia współpracy z wykonawcami i ekipą remontową oraz koordynację prac podwykonawców, umeblowanie, dekorację i stylizację nieruchomości;
  • przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej nieruchomości, co przyczyni się do efektownej prezentacji wnętrz w katalogach i na stronach internetowych i wpłynie na zwiększenie zainteresowania wśród potencjalnych nabywców.

HOME STAGING FOR LIVING

Oferta jest skierowana dla tych z Państwa, którzy nie zamierzają sprzedawać czy wynajmować mieszkanie, ale nie mają pomysłu lub czują niedosyt w aranżacji własnego kąta. Przy niewielkim wkładzie finansowym, stosując prawidłowo dobraną kolorystykę i piękne dekoracje zrobimy wnętrze, jak z okładki kolorowych czasopism.

Sprzedaż mieszkania – jak home staging może pomóc?

Rozważając kupno nieruchomości, nabywca kieruje się nie tylko ceną, ale również emocjami i odczuciami. Ważne są dla niego pozytywne wrażenia estetyczne i subiektywne impresje. W wywarciu takiego wpływu pomaga odpowiednie zaaranżowanie wystroju. Właściwie skomponowane stylistycznie i kolorystycznie meble oraz korzystne rozmieszczenie ich w przestrzeni przekładają się na pragnienie zakupu. Na decyzję klienta ma również wpływ użycie atrakcyjnych, dopełniających całość dodatków.

W home stagingu stosujemy style i palety barwne, które mają największe szanse na wywarcie pozytywnego wrażenia na potencjalnym kupcu i sprawienie, że wyobrazi on sobie przedstawiane mieszkanie, jako swoje wymarzone. Kreujemy klimat i maskujemy mankamenty przez wizualne przeobrażenie wnętrza. Metamorfoza sprawi również, że będzie ono przepięknie wyglądać na zdjęciach do katalogu lub na stronę internetową.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu umiejętnie wprowadzamy zasady home stagingu. Doświadczenie zdobyliśmy, obsługując klientów indywidualnych i biznesowych z Krakowa, ale też innych miast Polski. Będąc specjalistami w swojej dziedzinie, pomagamy w uwypukleniu zalet prezentowanych potencjalnym nabywcom pomieszczeń. Śledząc trendy światowe w zakresie projektowania i wnętrz wiemy, jak uzyskać spektakularny efekt aranżacyjny. Wykorzystujemy również wiedzę z zakresu marketingu nieruchomości.

Usługę home stagingu proponujemy przede wszystkim podmiotom z Małopolski.

Minimalizm to pozytywna cecha wystroju

Oszczędny, zdyscyplinowany aranżacyjnie wystrój nie wychodzi z mody, dlatego stosuje się go podczas home stagingu. Minimalizm kojarzy się z wielkomiejskim wysmakowaniem, klasą i elegancją. Jest też bardzo bezpiecznym wariantem umeblowania, gdy chcemy trafić w gust statystycznego nabywcy, gdyż reprezentuje ponadczasowość i uniwersalizm zasad urządzania. Klientom najczęściej podoba się konsekwencja stylistyczna i kolorystyczna oraz harmonia i umiar w użyciu dekoracji, barw, faktur i wzorów. Takie rozwiązanie estetyczne daje efekt ładu i porządku wizualnego. Co więcej, skutecznie powiększa optycznie przestrzeń.

Za duża ilość ozdób, dodatków i deseni lub brak optycznej korelacji między nimi, przytłacza i daje wrażenie chaosu, przypadkowości i bałaganu. Zbyt mała może wytworzyć uczucie chłodu i braku przytulności. Radzimy również, aby usunąć zbyt osobiste pamiątki, aby klient nie czuł się, jakby naruszał cudzą prywatność.

Umiejętnie zarządzamy dodatkami i paletą barwną, tak aby ozdobić przestrzeń i wykreować miłą atmosferę. Stosując home staging, dla klientów z Krakowa odpowiednio rozmieszczamy meble, starannie dobieramy dodatki – poduszki, wazony, dekoracje, kwiaty. Dbamy również o zapach oraz nastrojowe i powiększające przestrzeń oświetlenie.